ALDA Otel Oda KozmetiğiALDA Otel Oda KozmetiğiALDA Otel ALDA Otel Oda KozmetiğiOda Kozmetiği

ALDA Otel Oda Kozmetiği

 

 

 

 

ALDA hotel equipment s.r.o. – Çek menşeli eşşiz otel kozmetiği üreticisidir
Alda hotel equipment s.r.o 17 yıldan fazla süredir sektöre yön veren bir aile şirketidir.Dünya trendlerini takip ederek oldukça cazip otel kozmetikleri üretimiyle deneyimlerini birleştirmeye devam etmektedir.Şirketimizin ana felsefesi makul fiyatlarla kaliteli kozmetik ürünler sunmaktır. Üretimde son teknoloji süreçleri uygulanır. Tüm Alda ürünleri Avrupa Parlementosu Yönetmeliği ve Konseyi 1223/2009 sayılı Çek Cumhuriyeti Halk Sağlığı Ulusal Enstitüsü tarafından onaylı ve kayıtlı Avrupa Birliği kural ve yönetmeliklerinize uygun olarak yapılır.

Kozmetik Serileri Aşağıda Listelenmiştir. Resimlerini Görmek İçin Üstlerine Tıklayarak Galeri Bölümüne Geçebilirsiniz. 

 

BOTANİCA
Yeni koleksiyonumuz Botanica, doğanın büyüleyici kokusuyla sizi bitkiler krallığına götürecek. Bu serinin ürünleri, Fas mitolojik ağacının meyvelerinden elde edilen argan yağı içerir. Argan yağı, E vitamini ve hasarlı saçları besleyen ve yenilenen doymamış yağ asitleri bakımından zengindir. Omega-6'nın antioksidan etkisi büyüktür. Argan yağı kullanmak, doğal derin hidrasyon getirir ve cilt yaşlanmasının işaretlerini ortadan kaldırır. Daha küçük ekolojik ayak izi, plastiklerin daha hızlı biyolojik olarak parçalanmasını sağlayan organik adipif EcoPure kullanılarak altı çizmek gerekir.

PROVENCE
Kozmetik serimiz Provence, sizi Güneydoğu Fransa'nın yamaçlarından lavanta içine gizlenmiş yumuşaklığına götürür. Bu bitkinin yararlı etkileri, Eski Mısır‘ da baş ağrısı ve uykusuzluk için kullanıldığı zaten biliniyor. Her alanda lavanta, özel kokusu, benzersiz gevşeme ve yenileyici etkileri ve ayrıca olağanüstü rengiyle vurgulanmakta. Yeni premium koleksiyonumuzu kullanırken rahatlayın.

 

Nature Philosophy
Yeşil çayın rahatlatıcı kokusu ile misafirleriniz zihinsel ve fiziksel gevşeme atmosferiyle kucaklaşacaklar. Doğa felsefesi ile bugünün modern sağlıklı yaşam kalitesini birleştiren eşsiz bir kozmetik serisi olan Nature Philosophy üstün kalitesi ile huzurlarınızda.

Essence
Essence, tasarım ambalajı, içeriğindeki çay ve sandal kokularından oluşan büyüleyici esansı ile hoş duygular bırakarak misafirlerinize ithaf edeceğiniz bir seridir. Sandal ağacı yağı eski çağlardan beri şifa niteliğiyle bilinen ayurveda tıbbında kullanılmakta olup Essence kozmetik serimizde hayat bulmuştur

Vittore de Conti
lüks kozmetik serisi olan Vittore de Conti, yüksek kaliteli içeriği ile bizi büyüler. Bileşimi ile en zorlu müşteri gereksinimlerini karşılar. Vittore de Conti serisinde yaseminin hafif kokusu ile ahududu ve paçuli aroması vurgulanmış olup tabanında çadır ağacı yatmaktadır. Bu lüks koleksiyonu misafirleriniz çok uzun süre hatırlar ve onlara özel olduğu hissiyatı sağlar. Üstelik ipeksi pürüzsüz bir cilt bırakır ve uzun süreli nemlendirme sağlar.
 

Four Elements
Modern tasarımlı kozmetik serisi arıyorsanız Four Elements mükemmel bir çözüm. Eski Yunan ve Roma döneminden bu yana gençleştirici ve güzelleştirici etkisi ile bilinen deniz yosunu ve nane özlerinden oluşan içeriği ile misafirlerinizi şımartın.
 

Simple and Pure
Saf güzelliği tercih edenler için üretilmiş olan Simple and Pure kozmetik serisi iyimserlik ve neşeyi çağrıştırıyor. Oldukça makul fiyatlarla misafir memnuniyetini kazanacağınız minimalist bir tasarımla sunulmaktadır.


Forkids
Grafiksel ve renkli yorumuyla Çocuklara özel otel kozmetiği olan Forkids serisi hayal gücünü harekete geçirir ve küçük otel misafirleri arasında neşeli bir ruh halini garanti eder. 3 yaşından büyük çocuklar İçin ürettiğimiz kozmetik koleksiyonumuz eğlenceli olmasının yanı sıra Avrupa Parlamentosu ve Konsey sayılı 1223/2009 Yönetmeliğine uygun olup çocuk sağlığına zararsız sertifikası ile güvenle temin edilmektedir.
 

White Accessories
Evrensel beyaz Aksesuar serisi, bir otelde konaklarken maksimum konfor için 6 yardımcı asistan sunmaktadır. Modern, minimalist bir tasarım uygulamasıyla , Botanica ve Provence yeni premium serilerimiz için en uygun aksesuarlardır.

Harita Verileri
Harita verileri ©2016 Google
Harita VerileriHarita verileri ©2016 Google
Harita verileri ©2016 Google
Harita
Uydu
50 m 

İletişim

Hurma, Çandır Cd No:3/1, 07130 Konyaaltı/Antalya

(0242) 228 04 10

info@lirtr.com